Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94 Запорізької міської ради Запорізької області

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

18 бер. 2019

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників

18 бер. 2019

ЗЗСО № 94 оголошує набір на 2019-20120 навчальний рік

5 жовт. 2018

День вчителя

Напередодні професійного свята учні нашої школи щиро привітали своїх вчителів
2 жовт. 2018

Свято музики

02 жовтня 2018 року в Палаці культури "Титан" відбулося свто до Всесвітньогодня музики
28 вер. 2018

Екскурсія до бібліотеки "Джерело"

26 і 27 вересня 2018 року 5-А і 6-А класи завітали до бібліотеки "Джерело"
26 вер. 2018

Посвята в читачі

26 вересня 2018 року учні 2-А класу стали справжніми читачами. До світу біблітеки їх запросили учні 5-А класу та бібліотекарі нашої школи Горгула Галина Григорівна та Манукян Сусанна Папінівна
23 вер. 2018

"Весь світ в твоїх долонях"

Місто майстрів - традиційний захід, де наші учні, вчителі та батьки демонструють своє вміння створювати рукотворні дива. І вчать своїй майстерності всіх бажаючих
4 вер. 2018

Вийшли друзі всі на грядку Й почали фізкультзарядку.

Шкільний день, як завжди, розпочинається з ранкової зарядки.
3 вер. 2018

Нашій школі - 45!!!

1 вересня 1973 року в стінах нашої школи пролунав Перший дзвоник. А сьогодні він лунає в сорок п'ятий раз!
29 січ. 2018

100 річниця бою під Крутами

До 100 річниці бою під Крутами в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 94 відбувся урочистий захід.

У Запорізької загальноосвітної школі І-ІІІ ступенів № 94 з 01 по 29 червня працював пришкільний табір «Живчик». Ми, батьки учнів, які відвідували цей табір дуже вдячні педагогічному колективу табору: директору школи Яковлєвій Вікторії Олександрівні, директору пришкільного табору Капленко Альоні Володимирівні, вожатим І загону Носік Ользі Олександрівні та Карнаух Ангеліні Ігорівні, вожатим ІІ загону Степаненко Євгенії Анатоліївні та Журавленко Ользі Юріївні, а також всьому технічний персоналу.

Ми дуже вдячні за те, що наші діти здорові, за те, чого вони навчилися, за увагу до них, за терпіння. Вихователі давали їм своє тепло і вклали в них свою душу. За весь період перебування в літньому пришкільному табору «Живчик» ми були впевнені в тому, що за дітьми є належний догляд, вони щасливі та задоволені. Наші вихователі дуже творчі люди, завжди влаштовувати дітям вистави, конкурси, цікаві заняття, підготували та провели багато різноманітних заходів. Вони вчили наших дітей фантазувати, логічно думати, давати цікаві відповіді на запитання. Завдяки їм, наші діти пізнали багато цікавого, навчилися спілкуватися, радіти життю. В таборі у нас завжди панувала атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку. Ми, батьки, від щирого серця хочемо подякувати за їх невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей. Їх серця завжди наповнені співчуттям, добротою і ніжністю. Нехай дитячий сміх та щира любов будуть Вам подякою за вашу турботу та нелегку працю.