Органи управління

Заснов​ник Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 94 Запорізької міської ради Запорізької області (далі – ЗЗСО № 94) – територіальна громада м. Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органом управління закладу освіти є департамент освіти і науки Запорізької міської ради та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Вознесенівського району.

Керівництво ЗЗСО № 94 здійснює директор – Яковлєва Вікторія Олександрівна.

Колегіальним органом управління ЗЗСО № 94 є педагогічна рада. Голова педагогічної ради – директор закладу освіти.

Громадське самоврядування здійснюється через:

орган самоврядування працівників – первинну профспілкову організацію;

орган самоврядування учнів – «Вертикаль»;

орган батьківського самоврядування – батьківський комітет;

орган учасників освітнього процесу – Раду школи.

Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу освіти є загальні збори колективу, які скликаються не менш як один раз на рік.

Порядок скликання, повноваження, чисельність, склад загальних зборів (конференції) колективу визначаються Статутом, Положенням про загальні збори (конференцію) колективу і колективним договором.

Загальні збори (конференція) заслуховують звіт директора про керівництво закладом освіти, розглядають питання навчально-виховної, методичної, економічної і фінансово-господарської діяльності.