Вступ до школи

НАКАЗ МОН: ДЕЯКІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗДОБУТТЯ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ТА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ В 1-Й КЛАС

у 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ НА 2024-2025 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЗАТВЕРДЖЕНИМ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ I   HTTPS://ZAKON.RADA.GOV.UA/LAWS/SHOW/Z0564-18.

2.   ГРАФІК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ В 1 КЛАС:

ПОНЕДІЛОК - П’ЯТНИЦЯ:  З  09:00 – 15:00

3. ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ОДНИМ З БАТЬКІВ ДИТИНИ  АБО (ЇХ ЗАКОННИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ)

4ДОКУМЕНТИ ЩО НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ

- ЗАЯВУ ПРО ЗАРАХУВАННЯ,

- КОПІЮ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ТА ОРИГІНАЛ;

- ОРИГІНАЛ МЕДИЧНОЇ ДОВІДКИ ЗА ФОРМОЮ ПЕРВИННОЇ ОБЛІКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ № 086-1/О «ДОВІДКА УЧНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОБОВ’ЯЗКОВОГО МЕДИЧНОГО ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОГЛЯДУ», ЗАТВЕРДЖЕНОЮ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ВІД 16 СЕРПНЯ 2010 РОКУ № 682, ЗАРЕЄСТРОВАНИМ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 10 ВЕРЕСНЯ 2010 РОКУ ЗА № 794/18089,

- «КАРТА ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ» ЗА ФОРМОЮ № 063/О.

5. ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ ПІД ЧАС ПОДАННЯ ЗАЯВИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ, ЖЕРЕБКУВАННЯ АБО ЇЇ ЗАРАХУВАННЯ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ.

6. ЯКЩО У ВАС НЕМАЄ МОЖЛИВОСТІ ВЛАСНОРУЧ ПОДАТИ ЗАЯВУ ТА ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ, ВИ МОЖЕТЕ НАПРАВИТИ ЇХ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ НА АДРЕСУ ЗАКЛАДУ     HTTP://[email protected]

ДЛЯ ЦЬОГО НАПИШІТЬ ЗАЯВУ ЗА ЗРАЗКОМ, ЗРОБІТЬ ЇЇ СКАНОВАНУ КОПІЮ (ФОТОКОПІЮ) ТА РАЗОМ ЗІ СКАНОВАНИМИ КОПІЯМИ (ФОТОКОПІЯМИ) СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, ДОВІДКИ 086-1/О, ДОКУМЕНТА, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ ВІДПРАВТЕ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

НА САЙТІ «ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ» ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ВСТУП ДИТИНИ ДО ШКОЛИ. ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА САЙТІ, ОБРАТИ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, СТВОРИТИ ЗАЯВКУ ТА ПІДТВЕРДИТИ ЇЇ ДОКУМЕНТАМИ У ЗАКЛАДІ.

ЗЗСО МАЮТЬ ДОСТУП ДО ПЕРЕГЛЯДУ ТА ОБРОБКИ ЗАЯВ, НАЛАШТУВАННЯ РЕКВІЗИТІВ ТА ВІДОБРАЖЕННЯ ЗАКЛАДУ НА МАПІ, РЕДАГУВАННЯ СПРОМОЖНОСТІ ЗАКЛАДУ І ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ. ОУО ВЖЕ МАЮТЬ ДОСТУП ДО ЗАГАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ РЕЄСТРАЦІЇ СЕРЕД ПІДПОРЯДКОВАНИХ ЗЗСО.

ДЕТАЛЬНІШІ ІНСТРУКЦІЇ ПО РОБОТІ ДЛЯ БАТЬКІВ І ШКІЛ ДОСТУПНІ У РОЗДІЛІ ПІДТРИМКА#   АБО HTTPS://SCHOOL.ISUO.ORG/

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

ВІЛЬНІ МІСЦЯ

1-А - 0

2-А - 4

3-А - 8

3-Б - 8

4-а - 0

5-А - 3

6-А - 0

7-А - 0

8-А - 0

9-А - 0

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 564 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнівдо державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.05.2018 № 564/32016

Відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту” навчання у класі розпочинають діти, як правило, з 6 років. Термін навчання - 4 роки. Приймання дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до наказу Міністерства від 07.04.2005 р. № 204. Неприпустимим є проведення іспитів, тестування, співбесід з метою перевірки знань дитини.

Конкурсне приймання до 1 класу відбувається лише у випадку, коли дитина вступає до спеціалізованої школи (школи-інтернату) з поглибленим вивченням предметів. Процес приймання дитини проводять вчитель початкових класів та психолог у формі співбесіди, що триває не більше 30 хвилин, у присутності батьків або осіб, що їх замінюють.Співбесіда має містити спеціальні діагностичні завдання для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення навчальних предметів відповідно до спеціалізації закладу. Для зарахування дитини до 1 класу батькам чи особам, які їх замінюють, слід подати заяву на ім'я директора, копію свідоцтва про народження дитини, копію идентифікаційного коду дитини та медичну картку встановленого зразка.