Позакласні заходи

Позакласні виховні заходи можна переглянути за посиланням:

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Бій під Крутами - трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Історія повторюється - сьогодні ми продовжуємо тримати оборону від російської навали. Молодь була і залишається однією з рушійних сил, що наближають перемогу України. Як на фронті, так і в тилу. Напередодні в Запорізькій гімназії № 94 пройшли уроки звитяги, що висвітлюють хроніку подій січня 1918 року та подвигу Героїв Крут.
Цінуємо подвиг кожного. Вшановуємо пам’ять героїв, загиблих під Крутами. Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну. Шануємо наших захисників, хто сьогодні боронить Українську державу.
Слава Героям! Слава Україні!

З 23.01.23 по 27.01.23 в Запорізькій гімназії №94 було проведено Тиждень профілактики шкідливих звичок та формування здорового способу життя «Моє здоров’я – моє майбутнє» .
Протягом тижня на ранкових зустрічах медична сестра проводила бесіди з метою формування в учнів здатності протистояти небезпечним проявам життя, створювати і зміцнювати умови, які сприяють здоровому способу життя. А вчитель біології та основ здоров’я на уроках нагадала, що життя без шкідливих звичок – це головна складова нашого майбутнього. Для збереження і відновлення здоров’я недостатньо пасивного очікування, коли природа рано чи пізно зробить свою справу. Людина сама повинна здійснювати якісь дії. Для збереження здоров’я дуже важлива мотивація здорового способу життя.

26.01.2023 з метою збереження національної пам’яті, формування патріотичних почуттів дітей та учнівської молоді в Запорізькій гімназії № 94 пройшли заходи до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту «Пам’ятні дзвони по дітях твоїх, Україно"
«Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, завжди слугуватиме всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…» – таке формулювання містить резолюція Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 2005 року, якою запроваджено памʼятну дату.
Утім, останній рік війни росії проти України виразно засвідчив, що пасивна памʼять про злочини геноциду не є запобіжником від їхнього повторення.
Історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.
Ми пам'ятаємо, віримо, переможемо!!!

З Днем Соборності України!!! З Днем Соборності України!!!