Слова подяки від батьків всьому педагогічному колективу табору "Живчик"

8 лип. 2016
Вдячні батьки

У Запорізької загальноосвітної школі І-ІІІ ступенів № 94 з 01 по 29 червня працював пришкільний табір «Живчик». Ми, батьки учнів, які відвідували цей табір дуже вдячні педагогічному колективу табору: директору школи Яковлєвій Вікторії Олександрівні, директору пришкільного табору Капленко Альоні Володимирівні, вожатим І загону Носік Ользі Олександрівні та Карнаух Ангеліні Ігорівні, вожатим ІІ загону Степаненко Євгенії Анатоліївні та Журавленко Ользі Юріївні, а також всьому технічний персоналу.

Ми дуже вдячні за те, що наші діти здорові, за те, чого вони навчилися, за увагу до них, за терпіння. Вихователі давали їм своє тепло і вклали в них свою душу. За весь період перебування в літньому пришкільному табору «Живчик» ми були впевнені в тому, що за дітьми є належний догляд, вони щасливі та задоволені. Наші вихователі дуже творчі люди, завжди влаштовувати дітям вистави, конкурси, цікаві заняття, підготували та провели багато різноманітних заходів. Вони вчили наших дітей фантазувати, логічно думати, давати цікаві відповіді на запитання. Завдяки їм, наші діти пізнали багато цікавого, навчилися спілкуватися, радіти життю. В таборі у нас завжди панувала атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку. Ми, батьки, від щирого серця хочемо подякувати за їх невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей. Їх серця завжди наповнені співчуттям, добротою і ніжністю. Нехай дитячий сміх та щира любов будуть Вам подякою за вашу турботу та нелегку працю.

Вдячні батьки