Тарас Шевченко

Запрошуємо до участі в онлайн-квесті всіх, хто цікавиться життям і творчістю Т.Шевченка та бажає згадати призабуте, поповнити свої знання маловідомими фактами його біографії, по-новому осмислити його невмируще пророче слово.

У виконанні учнів 2-А класу пролунала поезія величного українця Т.Шевченка, яка викликає бажання любити рідну землю, пишатися минулим України і бути гідними синами та дочками рідного краю.

Тарас Шевченко - великий українець, пророк нації, якого знають далеко за межами нашої країни, а річниці з його дня народження відзначають майже у всьому світі.
Шевченківський тиждень у нашій школі розпочався з відео, у якому учні читали рядки «Заповіту» Кобзаря різними мовами. Минуло багато років від дня народження Т. Шевченка, але й сьогодні його слово живе з нами.