1. Нормативні документи щодо організації Дистанційного навчання:

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затверджено Наказом МОН від 08.09.2020 р. №1115

Лист Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 р. №1/9-609 "Щодо організації дистанційного навчання"

Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 13.10.2020 р. №271р "Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдження COVID-19"

Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 23.10.2020 р. №291р "Про організацію змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя з урахуванням епідемічної ситуації"

Лист Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 13.08.2020 р. №01.01-21/1841 "Про надання рекомендацій"

Лист Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 21.10.2020 р. №01.01-21/2476 "Про окремі питання організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання"

Лист Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 29.10.2020 р. №01.01-21/2540 "Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя"

Шановні батьки  та учні!

Адміністрація Запорізької гімназії № 94 повідомляє, що заняття для учнів  проводЯТЬСЯ у синхронному та асинхронному режимі. А саме:Синхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Асинхронний режим - це взаємодія між суб’єктами  дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою  із затримкою в часі , застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

Вам необхідно:

1. Отримати у класного керівника розклад занять і терміни проведення online-уроків у синхронному  режимі.

2. Звернути  увагу  на те, що всі уроки у даному розкладі проводяться   online  ЗГІДНО РОЗКЛАДУ .

3.Отримати у класного керівника коди доступу до участі в online-уроках,  які проводяться  в синхронному  режимі.

4. Зареєструватися для участі в online-уроках  на платформі Google Classroom,  Google Meet тільки під своїм власним прізвищем та ім’ям.

5.  Звернути увагу на те, що інші навчальні заняття,  згідно з  основним  розкладом,   проводяться асинхронно - цього ж дня,   у вільний  від інших уроків час

У випадку, якщо немає технічних можливостей підключитися до online навчання, завдання для самостійної роботи можна отримати особисто у школі (у вестибюлі знаходиться скринька для завдань у паперовому вигляді).

Платформи для дистанційного навчання, які використовуються в ЗГ №94:

Робота в Google Classroom

Для успішного моніторингу і контролю якості дистанційного навчання  адміністрація закладу долучена до всіх Google Classroom.

Контроль виконання освітніх програм здійснюватиметься згідно Річного плану роботи гімназії.

В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:

1-2 класів - 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 - по 20 хвилин;

3-4 класів - 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 - по 30 хвилин, або 4 - по 20 хвилин;

5-6 класів - 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 - по 35 хвилин, або 4 - по 25 хвилин;

7-9 класів - 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 - по 40 хвилин, або 4 - по 30 хвилин, або 5 - по 25 хвилин (відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01.08.2022 №1371 внесено зміни до Санітарного регламенту, які стосуються дистанційного навчання в умовах воєнного стану.)

- Шановні батьки та законні представники дітей!

Залишати дітей без нагляду – НЕПРИПУСТИМО! З метою недопущення трагічних наслідків, порушення прав дітей, норм чинного законодавства, заклад освіти звертається до Вас щодо недопущення випадків залишення дітей без нагляду! НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА, ЯКА РЕГЛАМЕНТУЄ ОБОВ’ЯЗКИ БАТЬКІВ

В ЗГ №94 з вчителями постійно проводиться робота з вивчення технологій дистанційного навчання, освоєння інструментів проведення уроків в синхронному режимі, онлайн-конференцій, онлайн-тестувань, створення блогів для організації роботи в асинхронному режимі.