Героїв Небесної Сотні

Здобувачі освіти 5-11 класів вшанували подвиг учасників Революції гідності та увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні на виховних годинах.
Учні 5-А класу створили лепбук «Небесна сотня», 6-Аклас - паперових янголяток пам’яті з іменами загиблих, учні 7-А класу провели урок мужності «Небесна сотня. Вони загинули за Україну», учні 8-А класу зачитували вірші в пам'ять про героїв, 9-А клас на годині пам'яті "Небесна сотня ангелів" переглядали тематичні фільми, учні 11-А класу розглянули історичне та суспільне значення Революції гідності.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят) Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (ребенок) Нет описания фото. Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении) Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении) Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)

До учнів 2-Б класу на урок завітав батько другокласника - учасник бойових дій, воїн АТО - Козаренко Юрій Олексійович, який має відзнаку президента України. Юрій Олексійович розповів учням про щоденний подвиг бійців АТО, про їх військові будні.

Возможно, это изображение (ребенок и стоит)