Міжнародний День Рідної мови 2021

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у ЗЗСО 94 пройшли цікаві та повчальні виховні години.

У 5 –А класу відбувся захід до Дня рідної мови «Знавець рідного слова», у якому виявили рівень обізнаності учнів з української мови та їх загальну ерудицію, кмітливість, уважність, логічне мислення. Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова.

У 6 а класі відбулася інтелектуальна гра «Кращий знавець української мови», у якій учні показали свої знання та любов до рідної мови. Найспритніша команда отримала грамоту, а інші учасники - подяки.
А 7 а клас провели класну годину "День рідної мови" у формі усного журналу.
У 8-А класі відбулась літературна вікторина. Учні з великим бажанням виконували завдання.
Девятикласники відзначили День рідної мови, взявши участь у лінгвістичному турнірі. Вони підбирати літературні синоніми жаргонних слів, промовляли скоромовки, пояснювали значення слів, редагували тексти, згадували вислови про українську мову, читали напам'ять вірші улюблених поетів. Переможцями змагання стали дружба і любов до рідної мови.
11 а провели виховну годину на тему "Наша мова калинова" та пригадали виникнення мови, її різноманітні можливості та розширили свій словниковий запас.

Возможно, это изображение (11 человек, ребенок, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (ребенок, сидит, стоит и в помещении) Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении) Возможно, это изображение (1 человек и карта) Возможно, это изображение (ребенок, стоит и в помещении)